Vintage Jeans Bags

Kenkäpussi Killer Heels Little Roses

Kangaspussi kengille ja muille tärkeille tavaroille ja asusteille.

Materiaalina uusi/ylijäämätekstiili. Vuoritettu.

Koko: 29 cm x 31 cm.

Tätä mallia saatavilla useampi kappale.

65,00

Varastossa

Killer Heels Kenkäpussi Little Roses

Kuvaus

Kangaspussi korkkareiden tyylikkääseen kuljettamiseen ja säilyttämiseen. Ideaalinen esimerkiksi pikkujoulureissulle tai muihin hippaloihin! Pussukassa säilyvät tallessa vaihtokengät ja käsineet.

Monikäyttöiseen pussukkaan sujahtavat näppärästi myös reissun päällä vaikkapa alusvaatteet, pikkupyykki tai hiustenkuivain. Organisoi Killer Heelsillä matkalaukkusi reissussa tai kotona hienoimmat juhlakenkäsi tai käytä projektipussina kutimille!

Päälliskankaan materiaalina uutta, paksua verhosatiinia, löytö kangaskaupan palalaarista. Värinä mattakultainen beige. Pussukan etupuolella applikoitu, monivärinen korkokenkä kukkakuosista vakosamettia. Reunuskoristeina villakangasta raakareunalla ja villalankanauhaa. Somisteena musta samettirusetti kultanapilla. Applikaation korkeus on n. 22 cm. Yläosassa musta kiristysnyöri mustalla puunapilla.

Sisäpuoli vuoritettu vaalealla, ohuella kreppi/sekoitekankaalla. Kaunis kukkakuosi, jonka sävyissä vaaleanruskeaa ja turkoosia.

Koko: leveys 29 cm, korkeus 31 cm.